Klub komplexní péče o zdraví a krásu

Naše tělo je stavěné k dožití 130ti let, tak proč se dožíváme tak „nízkého“ věku a trpíme tolika nemocemi? Víte, že tělo má schopnost samoregenerace? Jak tedy stimulovat a podpořit tuto schopnost? Je lepší prevence nebo řešit již vzniklé problémy?

Staňte se členem našeho klubu a získejte i Vy svou kartu výhod

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím FB Messengeru m.me/Zora.EFT nebo emailovou zprávou na matouskova@contador.cz nebo využít kontaktního formuláře ve spodní části této stránky

Co Vám toto členství a karta přinese?

  • lékařskou infolinku zdarma
  • zdarma odborné poradenství o účincích produktů, správném výběru produktů právě pro Vaši potřebu a správném dávkování a způsobu užívání produktů
  • přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde si členové klubu vyměňují své názory a zkušenosti s užíváním produktů
  • výrazná sleva 35-40%na všechny produkty již při prvním nákupu při registraci, vlastní registrace je ZDARMA
  • možnost dalších bonusů a benefitů
  • přímý nákup v eshopu dodavatele
  • přístup do členské zóny pouze pro partnery
  • možnost účasti na lékařských, produktových a obchodních seminářích

Dlouhá léta ničíme své zdraví špatnou stravou, nedostatkem pohybu a spánku, stresem a absencí kvalitní relaxace…. V potravinách je zoufale málo vitamínů a minerálů, za což může naše znečištěné životní prostředí, tyto vitamíny a minerály našemu tělu chybí. Pokud onemocníme, chceme být obratem ruky zdraví a tak sáhneme po lécích z lékárny, lékař nám předepíše někdy zbytečně antibiotika, kortikoidy a další léčivo. Ano, akutní příznak nemoci potlačíme, někdy skutečně již jiná volba není. Ale tyto léky dál zanáší „smetím“ naše tělo. A tak se roztočí jeden velký kolotoč….Mnohem jednodušší je prevence. Nešetřit na sobě. Dodat tělu kvalitní vitamíny a minerály, udržovat svá střeva zdravá a detoxikovat organismus. A nespěchejme na své tělo. Dejme mu čas. V případě zdravého jedince je 3-4 měsíce reálná doba na správné nastavení organismu. Pro již nemocné tělo je to doba mnohem delší.

Nabízíme Vám vysoce kvalitní přírodní produkty, s kterými máme vlastní výborné zkušenosti. Celé naše životní štěstí a spokojenost začíná právě u našeho zdraví, fyzické kondice a dobrého pocitu z našeho zevnějšku. Kolik z nás šetří právě na sobě, na vlastním zdraví? Z našich produktových řad si vybere opravdu každý.

    Translate »